"Změna nabídky vyhrazena. Veškeré ceny a údaje jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter.

Všechny uvedené informace mají charakter obchodního sdělení a nejsou nabídkou ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník,  ve znění pozdějších předpisů. 

Nabídka se stává závaznou až uzavřením řádné písemné objednávky u dealera."


  

    

                                     Nabídku servisních služeb najde zde.


            NOVÝ CITROËN BERLINGO: MODERNOST, POHODA, DŮVTIP 

184578249Model Citroën Berlingo, který byl prvním zástupcem segmentu „ludospace“, vždy přinášel moderní a praktickou odpověď na očekávání svých zákazníků. O tomto úspěchu svědčí 2,9 milionů prodaných vozů od roku 1996. Citroën Berlingo má výraznou osobnost, jde o prostorný, víceúčelový funkční vůz. Je ideálním partnerem do všech situací, jak pro rodiny ve osobní verzi Multispace, tak pro profesionály ve verzi užitkového vozu.

 Citroën Berlingo, který prošel několikrát faceliftem, se dnes modernizuje. Spojuje v sobě design a funkčnost, komfort a robustnost, technologie a jednoduchost.


 NOVÝ CITROËN JUMPER, NEJLEPŠÍ KNOW-HOW ZNAČKY CITROËN PRO ŘIDIČE Z POVOLÁNÍ

Citroën Jumper, který zaznamenal skutečný obchodní úspěch, registruje od svého uvedení na trh téměř 800 000 kusů, prochází obnovou a vstupuje do nové éry. Při koncipování vozu nového Citroën Jumper bylo využito to nejlepší z know-how značky v oblasti užitkových vozů.

 04jumper04

Číst dál: Akce listopad

Akční nabídka servisu vozů ostatních značek

Od 1.7.2013servis


společnost AC BOOM s.r.o. Dvůr Králové n.L.- autorizovaný opravce značek CITROËN a SUBARU 
vyhlašuje velké snížení hodinových sazeb pro vozy všech ostatních značek.

Váš vůz Vám opravíme za jednotnou hodinovou sazbu

300 Kč 
Cena bez DPH

 

Číst dál: Akce servis červenec 2013

Nový Citroën C4 Picasso Technospace

3

CITROËN dnes vstupuje v rámci své produktové dynamiky do nové etapy a představuje oficiální fotografie nového CITROËNU C4 Picasso, který se objeví na francouzském trhu v červnu 2013. Tento důkaz podpisu Créative Technologie, označovaný jako CITROËN Technospace, znamená změnu éry. Jeho charakteristické rysy:

 

Číst dál: Nový Citroën C4 Picasso TECHNOSPACE

Akce DPHAHAHA

DPH se znovu zvýšilo a ceny rostou. U Citroënu je to naštěstí naopak. Kupte si nový Citroën a my vám z ceny vybraného vozu vrátíme DPH.

 

Exkluzivní financování Citroën 

Na určené vozy je pro vás připraveno exkluzivní financování nákupu nového Citroënu.7dff3396-dd3a-4d6c-b4ab-0e40d0c06b90 480

 Neváhjete se na nís obrátit.

 

 

 

 

AC BOOM, s.r.o.

logo

Free business joomla templates