Pojistná událost

Našimi smluvními partnery jsou Kooperativa, pojišťovna, a.s., Česká pojišťovna a.s.,ale jakožto značkový servis vozů Citroen a Subaru Vám vyřídíme pojistnou událost i u jiných pojišťoven.

Pomůžeme Vám s administrativou nutnou pro vyřízení pojistné události. Dopravíme Váš vůz z jakékoliv vzdálenosti k opravě

Zajistíme likvidátora pojistné události nebo sami pořídíme fotodokumentaci a připravíme veškerou dokumentaci potřebnou k likvidaci pojistné události.
Vůz opravíme za použití originálních náhradních dílů v krátkém termínu.
Veškeré klempířské a mechanické práce provádí naši vyškolení pracovníci s použitím moderních diagnostických přístrojů.
Výměny skel v nejkratším možném termínu !
Platba možná i formou krycího dopisu !
Provádíme opravy i jiných značek.


Vyřízení pojistné události ZDARMA !

AC BOOM je specialistou na opravy všech typů brzdových systémů - ATE Brzdové Centrum

Naše výhody na první pohled :
Profilujeme se jako brzdový a servisní specialisté.
Nabizíme osvědčenou značku.
Profitujeme z inovačních aktivit známeho a velkého výrobce.
Posilujeme svoji pověst jako odborný servis s odpovídajícím know-how.
Naše ceny jsou jednoznačně nejlepší k okolní konkurenci.

brzda 3brzda 1brzda 2

Náš autoservis používá originální brzdové systémy a díly značky ATE. V nabídce máme téměř 6000 položek:
brzdové destičky
brzdové kotouče
brzdové bubny
brzdové čelisti
brzdové třmeny
brzdové kapaliny
brzdová a spojková hydraulika
opravné sady pro brzdy
snímače počtu otáček kol
lanovody
vyrovnávací nádobky brzdových kapalin
výstražné kontakty opotřebení brzdového obložení

Používáme speciální zařízení pro odvzdušňování brzd ATE FB 30 firmy Continental Teves, kontrolu varu a stárnutí brzdových kapalin - tester brzdové kapaliny BFT 320 plnička brzdové kapaliny FB 20 všechny další speciální zařízení pro kontrolu a seřízení brzdových systémů ekologickou likvidaci brzdových kapalin.


Svěřte péči o svoji bezpečnost jen specialistům !

Zákaznická karta

Vážený zákazníku,
právě jste od nás obdržel Zákaznickou kartu jako výraz toho, že si každého našeho zákazníka a jeho vozu velmi vážíme. Tato zákaznická karta pro Vás představuje řadu výhod, které můžete využít při návštěvách našeho autoservisu ve Dvoře Králové nad Labem. Kromě jistoty, že údržba Vašeho právě zakoupeného nového vozu značky Citroën bude prováděna ve značkovém autoservisu, Vám Zákaznická karta umožňuje využít např. aktuální slevy na vybrané služby a zboží.

karta

Rádi pro Vás zajistíme veškeré servisní práce a služby, které budou v budoucnu prováděny na Vašem vozidle, a. už se jedná o běžnou údržbu vozidla, závadu na cestě nebo jednání s pojiš.ovnou v případě havárie a následnou opravu. Údržbu provedeme i na vozech jiných značek, zejména zn. ŠKODA a SEAT, které servisujeme už více než 10 let a těší nás věrnost našich zákazníků. Speciální technické vybavení, moderní diagnostická zařízení a odborně školený personál jsou zárukou, že oprava Vašeho vozu bude provedena v nejvyšší kvalitě.

Kromě osobní návštěvy našeho autoservisu na adrese: Dvůr Králové nad Labem, Seifertova 1165, přijímáme také telefonické objednávky servisních prací na tel. (fax) čísle: 499 320 246, případně e-mailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Dále nabízíme širokou řadu originálních autodoplňků a příslušenství. Se zákaznickou kartou získáte slevy z akčních cen zboží a služeb. Ceny vybraných akčních výrobků a služeb se v průběhu roku mění a pracovníci našeho servisu Vás na ně upozorní, případně se s nimi můžete seznámit v prostorách servisu na vývěsních a reklamních plochách. Po přistavení vozidla do servisu zajistíme bezplatně na požádání odvoz držitele zákaznické karty na požadované místo v rámci katastru města Dvora Králové nad Labem. Další službou, kterou nabízíme svým zákazníkům, je poskytnutí náhradního vozidla. Bonus pro držitele zákaznické karty: V případě, že cena opravy bez DPH bude vyšší než 25 000 Kč a doba opravy bude delší než 20 dní, bude držiteli zákaznické karty poskytnuta sleva 50 % z ceny nájmu náhradního vozidla bez DPH.


Poskytované slevy
Cena dodávky – opravy bez DPH
do 1 000 Kč sleva: 1 %
1 001 – 10 000 Kč sleva: 3 %
10 001 – 50 000 Kč sleva: 5 %
50 001 – 100 000 Kč sleva: 7 %
100 001 Kč a více sleva: 10 %

Sleva se týká pouze náhradních dílů, slučování více zakázek není možné. Výše uvedené slevy se nevztahují na nákup nového či ojetého vozu a také se nevstahují na obchodní případy kdy je plátcem oprav pojištovna. Platí do odvolání, změna podmínek vyhrazena.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv pracovníků společnosti AC BOOM s. r. o. Dvůr Králové nad Labem - www.acboom-citroen.cz
tel. (fax): 499 320 246, 499 320 249, tel.: 499 621 120 mobil: 602 245 092

Počítejte s námi!

 

 

Vážení zákazníci,

veškeré informace o cenách Vám rádi sdělíme při osobní návštěvě nebo na telefonický či mailový dotaz. 

 

servis

 

 

 

 

0C026B6AF3261B4864EF3777637EEC6C

AC BOOM, s.r.o.

logo

Free business joomla templates